Szczypiornistki zapraszają

plakatLubińskie Stowarzyszenie Sportowe Handball z siedzibą w Czerńcu ogłasza nabór do amatorskiej drużyny piłki ręcznej. Drużyna bierze udział w rozgrywkach turniejowych o zasięgu ogólnopolskim w kategorii kobiet i mężczyzn. Średnio turnieje odbywają się dziesięć razy w roku w tym jeden w Lubinie (pod patronatem Wójta Gminy Lubin). Oficjalnym sprawdzianem formy jest udział w Mistrzostwach Polski w kategorii Masters. Organizatorzy zapraszają chętne osoby dorosłe, które chcą poprawić swoją sprawność fizyczną i połączyć to z pasją do piłki ręcznej.

– Trenujemy dwa razy w tygodniu na halach pełnowymiarowych, szczegóły znajdują się na plakacie informacyjnym –  informuje Patrycja Jugo kapitan żeńskiej drużyny. Oferujemy profesjonalne treningi na obiektach sportowych i udział w turniejach. Serdecznie zapraszamy – dodaje.

Zapisy telefoniczne oraz szczegółowa informacja: 661 772 461

dyplomSzczypiornistki mają już na koncie sporo sukcesów. Jednym z nich jest ten ostatni kaliski. 12 marca w Kaliszu właśnie odbył się IV Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej w kategorii Masters. Udział w nim wzięli byłe zawodniczki i zawodnicy oraz sympatycy szczypiorniaka, którzy rywalizowali w kaliskiej hali Arena.

Zawodnicy z lubińskiej drużyny okazali się najlepsi, natomiast ich klubowe koleżanki zdobyły zaszczytne trzecie miejsce.  Organizatorzy docenili postawę mieszkanki naszej Gminy Anny Wernickiej z Obory, która wybrali najlepszą zawodniczką turnieju.

(PJ)