Szczęśliwy finał wypadku w Krzeczynie Wielkim

W wypadku, do którego doszło wczoraj w okolicach Krzeczyna Wielkiego ucierpiała kobieta, będąca w zaawansowanej ciąży. Jak poinformowała rzecznik prasowa Regionalnego Centrum Zdrowia w Lubinie Anna Szewczuk-Łebska poród przebiegł prawidłowo, mama i córka czują się dobrze.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 17.00 na drodze relacji Lubin-Krzeczyn Wielki. Mężczyzna jadący oplem prawdopodobnie nie zauważył wyjeżdżającej z placu budowy ciężarówki i próbując ją wyminąć zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym fiatem punto. Na szczęście uderzenie nie było silne, auta zderzyły się bokiem pojazdów. W wyniku tego zdarzenia Punto uderzyło w betoniarkę, a opel zjechał do rowu.

Ciężarna kobieta była pasażerką opla. Natychmiast trafiła do szpitala, gdzie od razu rozpoczęła się akcja porodowa, zakończona szczęśliwym finałem.

(MG/FOT.PIXABAY)