Świąteczne prace konkursowe tylko do piątku!

Przypominamy, że dziś 30 listopada upływa termin składania prac w konkursach na kartkę świąteczną i ozdobę choinkową, organizowanych przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin.

KONKURS NA KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ – aby wziąć udział w konkursie, należy do
30 listopada 2018 r. dostarczyć pracę, wraz z metryczką. Technika wykonania kartki jest dowolna, a maksymalna wielkość – A5. Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

KONKURS NA OZDOBĘ CHOINKOWĄ. Jest to nowa propozycja, mająca na celu pobudzenie kreatywności wśród mieszkańców naszej gminy. Wielkość ozdoby nie może przekroczyć 20 cm (szer. i długość). Mile widziane wszelakie formy rękodzieła artystycznego. Termin dostarczenia pracy do Organizatora – 30 listopada 2018 r. Szczegóły konkursu w regulaminie.

Serdecznie zapraszamy do udziału we wszystkich konkursach. Na laureatów czekają bardzo atrakcyjne nagrody pieniężne oraz rzeczowe.

Rozstrzygnięcie konkursów odbędzie się 7 grudnia 2018 r. o godz. 17:00 podczas TRADYCJI BOŻONARODZENIOWYCH w Krzeczynie Małym.

(oprac. OKGL)