Świat Piosenki – Gminny Konkurs Wokalny

Ośrodek Kultury Gminy Lubin zaprasza do udziału w konkursie wokalnym ŚWIAT PIOSENKI 2017, który odbędzie się 27 października 2017 r. o godz. 9:00 w świetlicy wiejskiej w Miłosnej.

Celem konkursu jest prezentacja umiejętności wokalnych, aktywności kulturalnej, a także propagowanie i rozwijanie znajomości formy piosenki,  dzieci i młodzieży naszego regionu. Zmagania uczestników oceniać będzie profesjonalne jury, złożone z osób zajmujących się na co dzień działalnością kulturalną i muzyczną.

Organizatorzy zapewniają nagrody i dyplomy w poszczególnych kategoriach. Szczegółowe informacje można uzyskać w regulaminie zawartym w załączniku. Warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie do 23 października 2017 r. karty zgłoszeniowej do siedziby Ośrodka lub przesłanie na adres e-mail: sekretariat@okgminalubin.pl.

Do pobrania: RegulaminKartaZgloszeniowa-Świat-Piosenki-2017