Sukces zawodników LZS Raszówka

Złoto, srebro i brąz – młodzi łucznicy klubu LZS Raszówka po raz kolejny udowodnili, że nie mają sobie równych. Nasi sportowcy pewnie sięgnęli po medale podczas Turnieju Łuczniczego Dzieci i Młodzików o Puchar Gór Stołowych w łucznictwie oraz II Rundy Ligi Młodzików. Zawody odbyły się 20 maja w Ścinawce Średniej.

To niewątpliwie był bardzo dobry występ naszych łuczników. Najlepiej spisał się Mateusz Musiatowicz, który w kategorii Młodzik Młodszy był pierwszy. W tej samej kategorii Kuba Wójcik zajął siódme miejsce.

Po srebrne medale pewnie sięgnęli: Hanna Sieradzka – w kategorii Orlik dziewcząt, Hubert Wachowski – w kategorii Apacz chłopcy (w tej kategorii Karol Wachowski Karol zajął siódmą pozycję), Mateusz Posłuszny – w kategorii Młodzik Starszy chłopcy (w tej samej kategorii Szymon Marczuk był 10, a Maciej Radomski zajął 11 pozycję), Ewelina Mazurek – w kategorii Młodzik Starszy dziewczęta (w tej kategorii Ola Targowicz była szósta).

Drużyna Młodzik Starszy chłopcy wystąpiła w składzie: Mateusz Posłuszny , Maciej Radomski i Szymon Marczuk.

Z kolei trzecie miejsca zajęli: Małgorzata Wójcik – kategoria Apacz dziewcząt (w tej samej  kategorii Ada Frankiewicz była ósma).

Drużyna Młodzik Młodszy dziewcząt w składzie Iza Kożewnikow, Magdalena Sieradzka, Agata Frankiewicz. Indywidualnie Dziewczyny zajęły miejsca 14, 16,i 18.