STUDIO PIOSENKI „ŁAŁ” i inne propozycje GOK-u

ŁAŁ-studio piosenki 800x600Jeśli kochasz muzykę i chcesz doskonalić swój głos pod okiem specjalisty, a Twoją pasją jest śpiew – Dołącz do Nas. Uczestnicy zajęć będą realizować program, obejmujący ćwiczenia oddechowe, emisyjne i dykcyjne, jak również korygujące błędy i wady wymowy. Poznają, w jaki sposób interpretuje się piosenki, jak należy pracować z mikrofonem i co zrobić, by zadbać o swój sceniczny wizerunek. Młodzi adepci sztuki wokalnej będą mieli również okazję prezentowania swoich efektów na koncertach, przeglądach czy też imprezach okolicznościowych. Do studia można dołączyć w każdym momencie – nabór prowadzimy przez cały rok. Wszystkim uczestnikom zapewniamy fachową opiekę i miłą atmosferę.

Zajęcia będą prowadzone w dwóch grupach wiekowych:

grupa młodsza [7-10 lat]

grupa starsza [11-16 lat]

Instruktor wokalny: Kamil Lis

Miejsce: Świetlica wiejska w Oborze

Zapisy: telefonicznie.

 

Nadal aktualne zaproszenie do zespołu wokalno-instrumentalnego ”ISKRA”!

Zespół Iskra to grupa dzieci i młodzieży, którą łączy wspólna pasja do muzyki. Zespół w swoim dorobku artystycznym posiada bardzo bogaty i różnorodny repertuar. Dla członków zespołu ważne jest to, aby wciąż się rozwijać, szukać nowego repertuaru, ciekawych pomysłów na aranżacje piosenek. Zespół prowadzi doświadczony instruktor muzyczny – Anna Barszczyńska.

 

Warsztaty kształtowania filcu.

W związku z nadchodzącymi długimi jesiennymi wieczorami wznawiamy spotkania z Rękodziełem Artystycznym. Najbliższe spotkanie w świetlicy wiejskiej w Liścu – 19.11.2015r. o g.16.00. Czekamy na zgłoszenia telefoniczne.

Zainteresowanych prosimy o kontakt – GOK w Raszówce 76 845 59 86.

(MK)