Strzelili 11 goli

Derby Gminy Lubin Victoria Niemstów – Transportowiec Kłopotów , były bardzo ważnym spotkaniem dla piłkarzy z Kłopotowa, którzy chcąc myśleć nadal o awansie musieli to spotkanie wygrać. Pierwsza połowa była wyrównana, ale w drugiej na boisku szaleli piłkarze gości. Mecz zakończył się wynikiem Victoria Niemstów – Transportowiec Kłopotów 0: 11 (0:2)

Pierwsze 45 minut to bardzo ambitna  postawa gospodarzy, którzy mając duże braki kadrowe ambitnie dążyli do zdobycia bramek. Jednak z biegiem upływu czasu uwidaczniała się przewaga gości. Po pierwszej połowie piłkarze Transportowca po golach Jakuba Olszewskiego i Marka Surgi prowadzili 2:0. Po zmianie stron goście urządzili sobie prawdziwą strzelaninę i po trzech golach Krzysztofa Kujawy, Łukasza Węgierskiego, Roberta Oszywy, Dawida Wasiaka, Marka Piórko, Radosława Kozłowskiego i drugim trafieniu Jakuba Olszewskiego, goście mogli świętować okazałe zwycięstwo. W przerwie odbył się tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą okazał się Jakub Bójko (Lubin), a najlepszymi piłkarzami meczu wybrano Damiana Morocha ( Victoria) i Krzysztofa Kujawę ( Transportowiec). Nagrody i wyróżnienia wręczał wójt Gminy Lubin Tadeusz Kielan.

W ten weekend grała także w rozgrywkach Klasy A nasza Unia Miłoradzice, która podejmowała Wilki Różana. Mecz zakończył się niekorzystnym dla nas wynikiem 1:8.