Strefowy Turniej Siatkarski

siatka2Eliminacje strefowe w piłce siatkowej kobiet i mężczyzn odbędą się jutro tj. w sobotę 10 października w hali sportowej przy ul. Składowej 3 w Lubinie. Turniej rozegrany zostanie w ramach XVI DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS I MIESZKAŃCÓW WSI I MIAST.

Prawo gry mają zespoły z powiatów: lubińskiego, górowskiego, głogowskiego i polkowickiego. Eliminacje wyłonią najlepszy zespoły: kobiecy i męski w piłce siatkowej – ze strefy 3, które awansują do finału dolnośląskiego.

Organizatorami turnieju są: Dolnośląskie Zrzeszenie LZS Wrocław, Gmina Lubin, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Lubinie oraz Zespół Szkół nr 1 w Lubinie.

TERMIN I MIEJSCE:

Turnieje kobiet i mężczyzn zostaną rozegrane równolegle w dniu 10.10.2015 r.   (sobota) na hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Lubinie, ul. Składowa 3

Przyjazd zespołów: do godz. 9.30 . Otwarcie turniejów : godz. 10.00

SYSTEM ROZGRYWEK:

Turniej będzie rozgrywany w oparciu o przepisy PZPS – do 2 wygranych setów. System rozgrywek w zależności od ilości zgłoszonych zespołów : „każdy z każdym” lub podział na 2 grupy drogą losowania, w grupach: każdy z każdym.

Maksymalny skład ilościowy drużyn : 12 osób.

FINANSOWANIE :

Dolnośląskie Z LZS Wrocław zabezpiecza częściowe koszty organizacyjne i nagród honorowych dzięki dofinansowaniu Krajowego, Zrzeszenia LZS ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki w Warszawie i Krajowego Z LZS w Warszawie, oraz Gminy Lubin. Regulamin w załączniku: eliminacje w p.siatkowej strefy 3

(oprac. K.Przewoźnik)