Środa z funduszami dla młodych

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza na spotkanie „Środa z funduszami – dla młodych”. Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się w jaki sposób uzyskać wsparcie na szkolenia, kursy czy też staż. Pracownicy punktu odpowiedzą również na pytania, w jaki sposób można uzyskać wsparcie na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości skorzystania ze wsparcia w m. in. zakresie szkoleń, kursów, doradztwa zawodowego, pośrednictwa zawodowego, staży, dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób do 29 roku życia.

Podczas spotkania przedstawione zostaną przykłady projektów wyłonionych do dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Wskazane będą konkretne możliwości i zasady skorzystania ze wsparcia. Zaprezentowane zostaną również usługi świadczone przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy.

Udział w spotkaniu mogą wziąć wszyscy zainteresowani, a w szczególności:

  • osoby do 29 roku życia,
  • instytucje rynku pracy,
  • przedstawicieli szkół i instytucji szkoleniowych.

Spotkanie odbędzie się w środę 17 maja 2017 r. w godzinach od 10.00 do 13.00 w Legnicy w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, przy ul. Rycerskiej 24 – budynek Letia Business Center (wejście również od ul. Murarskiej 3) – sala „FEBE”, I piętro.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu, proszone są o wcześniejsze przesyłanie zgłoszeń drogą mailową na adres pife.legnica@dolnyslask.pl. Zgłoszenia można dokonać także drogą telefoniczną pod numerem: 76 723 54 81 lub 80.

Sala, w której odbędzie się spotkanie, jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Rozwoju.