Spotkanie na temat dotacji i grantów

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców, którego tematem będą możliwości pozyskiwania zewnętrznych funduszy.  Spotkanie organizowane jest 7 marca w Legnicy, w budynku Letii.

Do udziału w spotkaniu organizatorzy zapraszają przede wszystkim przedsiębiorców, ale także wszystkie inne osoby zainteresowane tematyką spotkania. W szczegółach będą to:

  • pożyczki inwestycyjne, rozwojowe, hipoteczne,
  • dotacje na szkolenia dla przedsiębiorców i ich pracowników,
  • bony na innowacje,
  • granty na doradztwo;

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Odbędzie się ono 7 marca  2018 r. (środa), godz. 10:00-13.00,  przy ul.Rycerska 24, czyli w budynku Letia Business Center, sala „Nox”

Organizatorzy proszą o zgłaszanie udziału w spotkaniu drogą mailową na adres pife.legnica@dolnyslask.pl lub telefoniczną pod numerem telefonu 76 723 54 81 lub 80. Budynek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, wystarczy zgłosić ten fakt w momencie rejestracji udziału w spotkaniu.

Jego organizatorem jest Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Legnicy, prowadzony przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.

(SR)