Sportowy weekend w Gminie Lubin

Niezwykle emocjonująco zapowiada się niedzielne spotkanie pomiędzy dwiema drużynami Gminy Lubin, grającymi w A-Klasie. Zmierzą się ze sobą Unia Miłoradzice i Fortuna Obora. Choć to Unia występuje tym razem w roli gospodarza – spotkanie rozegrane zostanie na boisku w Oborze.

W tabeli II grupy legnickiej A-Klasy beniaminek rozgrywek Fortuna Obora plasuje się o trzy oczka wyżej od ogranej w tej klasie Unii Miłoradzice. Jednak to ta ostatnia w derbowym pojedynku to Unia święciła triumf zwycięstwa pokonując Fortunę 2:5.

Jaki będzie finał meczu rundy rewanżowej przekonamy się w najbliższą niedzielę. Spotkanie na boisku w Oborze rozpocznie się o godz. 11.00.

Także w niedzielę na własnym boisku zagra Huzar Raszówka, który podejmie LZS Koźlice. Początek meczu o godz. 14.00. Pozostałe drużyny Gminy Lubin 20. kolejką rozegrają na wyjeździe.

Zapraszamy do kibicowania.