Sportowy weekend

Przed nami weekend pełen sportowych emocji. Do kalendarza imprez powraca Strefowy Turniej Tenisa Stołowego. Zawody odbędą się już w najbliższą niedzielę. Miłośnicy piłki nożnej także mogą już szykować się do kibicowania. Po zimowej przerwie rusza runda wiosenna. Pierwszy mecz już w sobotę, 11 marca, Iskra Księginice podejmie Górnika Złotoryję. Z kolei w niedzielę, Huzar Raszówka spotka się z Unią Szklary Górne.

Strefowy Turniej Tenisa Stołowego rozpocznie się o godzinie 10.00 w niedzielę, 12 marca br. Zawody zostaną rozegrane w Szkole Podstawowej w Raszówce.

Z kolei na 19 marca br. zaplanowane są Indywidualne Mistrzostwa Gminy Lubin w Pool Bilard 8 bil. Zawody prowadzone będą w kategoriach: mężczyzn, kobiet oraz dzieci do lat 14. Mistrzostwa odbędą się 19 marca 2017 r. w sali Dolnośląskiego Centrum Bilardowego, w Lubinie ul, KEN 6. Impreza rusza o godzinie 12.00.

W najbliższą sobotę rusza runda wiosenna piłkarskich rozgrywek. O godzinie 15.00 Iskra Księginice spotka się z Górnikiem Złotoryja. Z kolei w niedzielę, 12 marca, o godzinie 14.00 odbędzie się mecz Huzar Raszówka kontra Unia Szklary Górne.

Zapraszamy do kibicowania!