Sportowy weekend

luksW sobotę, 26 listopada odbędzie się turniej z okazji 20-lecia Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Ziemia Lubińska”. Z kolei w niedzielę odbędą się Mistrzostwa Gminy Lubin w Tenisie Stołowym. Serdecznie zapraszamy do udziału i do kibicowania!

LUKS Ziemia Lubińska z Czerńca jest jednym z najdłużej działających klubów żeńskiej piłki nożnej w Polsce. Jak na sportsmenki przystało, zawodniczki będą świętować 20-lecie istnienia swojego klubu na sportowo. Z okazji jubileuszu odbędzie się turniej halowy. Do udziału w rozgrywkach gospodynie zaprosiły I ligowy LKS Rolnik Głogówek, II ligowe Miedź Legnicę i GSS Grodzisk Wielkopolski oraz trzecioligowe Bielawiankę Bielawę, Victorię Aglomerację Wałbrzyską Wałbrzych oraz Lejdis Team MCWR Chrobry Głogów.

Turniej rozpocznie się o godzinie 9.45 w sali przy ul. Komisji Edukacji Narodowej w Lubinie w najbliższą sobotę.

Z kolei w niedzielę, 27 listopada, odbędą się Mistrzostwa Gminy Lubin w Tenisie Stołowym. Miłośnicy ping ponga będą walczyć o tytuł Mistrza w kategoriach: kobiety, mężczyźni, juniorzy, juniorki oraz żaki – dziewczęta i chłopcy.

Zawody zaplanowano na godzinę 13.00, przy czym zapisy będą przyjmowane od godziny 12.30. Impreza odbędzie się w sali Szkoły Podstawowej w Raszówce.