Sportowy weekend

Najbliższa niedziela upłynie pod znakiem piłkarskich zmagań. Grająca w klasie okręgowej Iskra Księginice zagra na wyjeździe z drużyną Dąb Stowarzyszenie Siedliska, natomiast pozostałe nasze drużyny podejmą przeciwników na swoich boiskach. Zapraszamy do kibicowania.

Spotkanie Dąb Stowarzyszenie Siedliska z Iskrą Księginice rozpocznie się o godzinie 13.00.

Grająca w klasie „A” Fortuna Obora podejmie zawodników Wilki Różana o godzinie 11.00, natomiast Unia Miłoradzice zmierzy się z zawodnikami Zrywu Kłębanowice o godzinie 14.00. To spotkanie odbędzie się na boisku przy ul. Komisji Edukacji Narodowej w Lubinie.

Mecz zespołów z klasy „B”, Unia Szklary Górne oraz LZS Koźlice rozpocznie się o godzinie 14.00. Z kolei spotkanie Transportowiec Kłopotów i Victorii Niemstów zaplanowane jest na godzinę 11.00 na boisku w Księginicach.

Poza piłkarskimi rozgrywkami w niedzielę, we wtorek, 23 maja br. odbędzie się Gminny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych, a także zawody organizowane w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”.

Natomiast w piątek, 26 maja br. młodzi sportowcy zmierzą się podczas Gminnego Turnieju Piłki Ręcznej Szkół Podstawowych „Szczypiorniak na Orlikach”. Rozgrywki odbędą się o godzinie 10.00 w sali Szkoły Podstawowej nr 14 w Lubinie.