Sportowy weekend

Wyjątkowo atrakcyjne dla miłośników piłki nożnej zapowiada się zbliżający weekend. W niedzielę, 19 marca o punkty powalczy pięć naszych drużyn. Na murawie będziemy mogli zobaczyć zawodników Fortuny Obora, Unii Miłoradzice, Unii Szklary Górne, Transportowca Kłopotów oraz Victorii Niemstów. W niedzielę także odbędą się Indywidualne Mistrzostwa w Pool Bilard 8 bil. Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie!

W klasie „A” zaplanowane są dwa mecze:

Fortuna Obora spotka się z ekipą Czarni Dziewień o godzinie 14.00. O tej samej porze odbędzie się spotkanie Unii Miłoradzice kontra Polgeo Lusina. Zawodnicy rozegrają mecz na „boisku Górnika Lubin” przy ul. Komisji Edukacji Narodowej w Lubinie.

Z kolei w klasie „B” będziemy świadkami spotkania zawodników Unii Szklary Górne z GLKS Gaworzyce. Mecz odbędzie się o godzinie 11.00 na boisku w Oborze. W tym samym czasie Transportowiec Kłopotów podejmie zawodników Amatora Wierzchowice. Spotkanie odbędzie się na boisku w Księginicach. Ostatni mecz w tej klasie zaplanowany jest na godzinę 14.00 na boisku w Siedlcach. Zmierzą się tam zawodnicy Victorii Niemstów i LZS Koźlice.

Fanom bilardu przypominamy o Indywidualnych Mistrzostwach w Pool Bilard 8 bil. Rozgrywki zaplanowane są na godzinę 12.00 w sali bilardowej przy ul. Komisji Edukacji Narodowej (tzw. bunkier).