Specjalne autobusy do lokali wyborczych

Wójt Gminy Lubin informuje, że w dniu wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego 21 października 2018 r. zorganizowane będą dodatkowe kursy autobusów, które ułatwią wyborcom dotarcie do lokali wyborczych.

– Zależy nam na wysokiej frekwencji w wyborach, dlatego staramy się ułatwić Mieszkańcom możliwość oddania swojego głosu. Każdy z nich jest bardzo ważny. Jesteśmy rozległą Gminą i często odległość między domem wyborcy, a lokalem wyborczym jest duża. Jeśli ktoś nie dysponuje własnym środkiem transportu, w dniu wolnym do pracy, może mieć  kłopot z dojazdem. Stąd dodatkowe autobusy – mówi Tadeusz Kielan, wójt Gminy Lubin.

Zorganizowane zostaną dwa kursy autobusu linii nr 5. Autobusy z początkowego przystanku w Goli wyjadą o 11.00 oraz o 14.30

– Im więcej osób weźmie udział w wyborach, tym bardziej ich wynik będzie demokratyczny. Od Państwa zależy kto będzie zarządzał Gminą, reprezentował Was i Waszą miejscowość w Radzie Gminy czy Radzie Powiatu, jakich przedstawicieli będziemy mieć w Sejmiku Wojewódzkim, dlatego gorąco namawiam do udziału w wyborach – dodaje szef gminnego samorządu.

Dodatkowa komunikacja będzie bezpłatna. Lokale wyborcze będą otwarte w godzinach 7-21.

Rozkład jazdy autobusów: Rozkład jazdy WYBORY 2018