Sołtys roku – kolejna edycja konkursu

W imieniu Wojewody Dolnośląskiego Pawła Hreniaka serdecznie zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji konkursu „Sołtys Roku 2018”. Będzie to z pewnością wyjątkowa edycja konkursu, choćby ze względu na zeszłoroczną, niezwykle ważną rocznicę 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, także zachęcamy Państwa, aby w opisach dokonań sołtysów dla lokalnej społeczności w 2018 roku pochwalić się również działaniami podjętymi w ramach obchodów stulecia niepodległości. Zapewniamy, że warto!

Zgłoszenia kandydatur można nadsyłać do 20 lutego 2019 r. do godz. 16:00. na adres soltysroku@duw.pl

 Wyboru zwycięzcy dokona Kapituła Konkursu powołana przez Wojewodę Dolnośląskiego. Ogłoszenie wyniku nastąpi podczas uroczystej Gali Finałowej Konkursu 11 marca 2019 r., na którą już serdecznie wszystkich Państwa zapraszamy. O miejscu imprezy poinformujemy w późniejszym terminie, ale zapewniamy – będzie wyjątkowo, godnie i bardzo uroczyście!

Nagroda „Sołtys Roku” przyznawana jest sołtyskom i sołtysom z Dolnego Śląska za ich działalność i osiągnięcia w takich obszarach jak: zaangażowanie w sprawy społeczne, organizację inicjatyw związanych z aktywizacją mieszkańców, działalność na rzecz wsparcia kultury i miejscowego folkloru.

Uwaga: zgłaszający może zgłosić maksymalnie 2 kandydatów do tytułu.

 W załączeniu regulamin konkursu (prosimy o zwrócenie uwagi na II. ZASADY ZGŁASZANIA KANDYDATUR pkt 1) oraz karta zgłoszeniowa.

(DUW)

regulamin_konkursu_soltys_roku_2018

Karta_Zgloszeniowa_Soltys_Roku_2018