„Na skrzydłach marzeń” – koncert w Niemstowie

Wspaniały koncert muzyczno-poetycki odbył się w świetlicy wiejskiej w Niemstowie. Na scenie wystąpili wokalista Mateusz Kowalczyk oraz akompaniujący mu Krzysztof Garczarek, a swoją twórczość literacką zaprezentowała poetka Katarzyna Georgiou.

Koncert był wspaniałą okazją do spotkania mieszkańców Niemstowa oraz innych miejscowości gminy Lubin w miłej, uroczystej atmosferze, przy filiżance aromatycznej kawy i pysznym cieście.  Wśród gości byli radni gminy Lubin, księża z Niemstowa, członkowie Rady Senioralnej i  historyk  Stanisław Tokarczuk.

Porywające wykonanie piosenki Violetty Villas „Do Ciebie Mamo” wielu widzów wzruszyło do łez. Podczas występu wykonawcy dzielili się z widzami swoimi życiowymi doświadczeniami i mądrościami przekazując widowni wiele pozytywnej energii.

Artystów nagrodzono gromkimi brawami na stojąco, w zamian za to artyści wykonali utwory na bis. Wzruszający koncert zakończyło wspólne śpiewanie kolęd.

Organizatorzy koncertu byli: Gminna Biblioteka Publiczna w Raszówce Filia w Niemstowie, radny, sołtys i Rada Sołecka wsi Niemstów.

(IT)