Seniorzy pojadą w góry

Wójt Gminy Lubin oraz Rada Senioralna zapraszają starszych mieszkańców gminy na wycieczkę pod nazwą „Walory kulturowe Kotliny Jeleniogórskiej i Karkonoszy”. Wyjazd zaplanowany jest na 5 czerwca br. Chętni mogą się już zapisywać.

Wycieczka zapowiada się niezwykle atrakcyjnie. W planie jest bowiem zwiedzanie Kościoła Św. Krzyża w Jeleniej Górze, Doliny Pałaców i Ogrodów oraz Ogrodu Japońskiego „Siruwia” i Muzeum Japońskiego, które funkcjonują w Przesiece. Uczestnicy odwiedzą także zagrodę edukacyjną „Ananda Putta Bhumi” w Głębocku.

Odpłatność za wycieczkę wynosi 36 złotych od osoby, jest to koszt biletów wstępu i obiadu. Zbiórka uczestników zaplanowana jest na godzinę 7.30 w poniedziałek, 5 czerwca na parkingu marketu Kaufland w Lubinie. Wyjazd o godzinie 8.00. Powrót grupy natomiast planowany jest na godzinę 20.00.

Zapisy oraz wpłaty przyjmują Radni Rady Seniorów Gminy Lubin w Urzędzie Gminy Lubin, przy ul. Łokietka 6, w dniach 17 i 19 maja w godzinach od 11.00 do 13.00, a 25 maja od godziny 12.00 do 13.00.

Warto się pospieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji uzyskać można dzwoniąc pod nr telefonu: 603-657-961. Szczegóły dotyczące wyjazdu ustala Wiesław Mucha.