Rusza Gminna Liga w Piłkę Siatkową

Aż sześć zespołów zgłosiło się do turnieju Gminnej Ligi w Piłkę Siatkową. Lista drużyn biorących udział w rozgrywkach nie jest jeszcze zamknięta i chętni, mogą się zgłaszać. Czasu jednak jest niewiele, turniej odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 12 lutego w Szklarach Górnych.

Organizowany turniej w piłkę siatkową spotkał się z dużym zainteresowaniem mieszkańców gminy. Na sześć zespołów, aż dwa będą reprezentować Lisiec. Drużyny zostały podzielone na dwie grupy. Zespoły będą grały w systemie każdy z każdym, do dwóch wygranych setów.

Pierwsza grupa rozpocznie rywalizację od godz. 10.00 wg zestawienia:
Lisiec I – Raszówka
Raszówka – Szklary Górne
Szklary Górne – Lisiec I

Grupa druga z kolei rozpocznie rywalizację od godz. 11.30 wg rozstawienia:
Krzeczyn Wielki – Osiek
Lisiec II – Krzeczyn Wielki
Osiek – Lisiec II

Lista zawodników nie jest jeszcze zamknięta. Chętne do wzięcia udziału w turnieju drużyny, mogą się jeszcze zgłosić. Zapisy prowadzi Jerzy Tadla, Gminny Instruktor Sportu (tel: 502-837-822) oraz Alfred Pilch, zastępca kierownika Referatu Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Zdrowia Urzędu Gminy (tel: 76/84-03-132)

Gminna Liga w Piłkę Siatkową startuje o godzinie 10.00, 12 lutego 2017 r. w sali Szkoły Podstawowej w Szklarach Górnych. Finał turnieju wstępnie jest zaplanowany na 26 lutego 2017 r. w sali Szkoły Podstawowej w Raszówce.
Zapraszamy do udziału w zabawie!

(fot. pixabay.pl)