Rusza dziecięco-młodzieżowa orkiestra dęta Gminy Lubin

Już dzisiaj, czy 4 czerwca o godz. 16:00 w Gminnym Gimnazjum w Lubinie odbędą się pierwsze zajęcia dziecięco-młodzieżowej Orkiestry Dętej Gminy Lubin. W zajęciach uczestniczyć będą dzieci i młodzież z terenu naszej gminy, które pozytywnie przeszły przesłuchania w poszczególnych szkołach podstawowych Gminy Lubin.

Uczestnikom użyczone zostaną instrumenty i niezbędny sprzęt, a szkolić się będą pod okiem doświadczonego instruktora. Jeżeli są jeszcze zainteresowane osoby uczestnictwem w zajęciach muzycznych, to będzie możliwość dopisania się do orkiestry, po konsultacji z instruktorem prowadzącym.

Koordynacją zajęć od strony merytorycznej zajmuje się Ośrodek Kultury Gminy Lubin. Wszelkie informacje na temat zajęć uzyskać można pod nr tel.:  76-844-82-33 – Ośrodek Kultury Gminy Lubin, 76-840-31-79 – Urząd Gminy Lubin.

(OKGL)