Rozgrywki tenisowe

Miłośników tenisa stołowego czekają nie lada atrakcje. Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się Powiatowo-Gminny Turniej Tenisa Stołowego dla seniorów. Z kolei na niedzielę, 12 marca zaplanowany jest Strefowy Turniej Tenisa Stołowego. W kalendarzu imprez na marzec coś dla siebie znajdą także fani bilardu.

Osoby chętne do wzięcia udziału w Powiatowo-Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego mogą zapisywać się w dniu zawodów, 6 marca od godziny 15.55. Turniej zostanie rozegrany w Gimnazjum Nr 4 w Lubinie przy ul. Konopnickiej 5.

Druga impreza, Strefowy Turniej Tenisa Stołowego odbędzie się o godzinie 10.00, w niedzielę, 12 marca. Zawody zostaną rozegrane w Szkole Podstawowej w Raszówce.

W połowie miesiąca z kolei, zapraszamy miłośników gry w bilard do wzięcia udziału w Indywidualnych Mistrzostwach Gminy Lubin w Pool Bilard 8 bil. Zawody prowadzone będą w kategoriach: mężczyzn, kobiet oraz dzieci do lat 14. Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 12.00 w niedzielę, 19 marca. Zawodnicy spotkają się w sali Dolnośląskiego Centrum Bilardowego, w Lubinie przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 6.


Zapraszamy do udziału i kibicowania!