Rowerowa niedziela

Już w najbliższą niedzielę na rowerowe trasy Gminy Lubin wyruszą uczestnicy III Rajdu  Rowerowego. Po raz pierwszy towarzyszyć mu będzie konkurs na najciekawszy lub najbardziej egzotyczny rower.

Trasa rajdu przebiega przez Gminę Lubin drogami asfaltowymi i gruntowymi. Każda grupa indywidualnie wyznaczy własną trasę zgodnie z wytycznymi organizatora i będzie mogła zdobyć brązową, srebrną i złotą oznakę „Znam Gminę Lubin” oraz Kolarskie Odznaki Turystyczne. Szczegółowe punkty, które należy zaliczyć, żeby zdobyć odznaki można naleźć w załączonym regulaminie.

Start rajdu jest indywidualny, metę zaplanowano na godzinę 16.00 na terenach rekreacyjnych przy boisku w Gorzelinie. Tam podczas wspólnego spotkania przeprowadzone będą liczne konkursy rowerowe, i wybrany zostanie najciekawszy lub najbardziej egzotyczny rower. Nagrodzony zostanie także najstarszy i najmłodszy uczestnik rajdu.

Rajd ma charakter otwarty ale o ograniczonej liczbie osób. Planuje się udział do 12 osób z każdego sołectwa Gminy Lubin. Zapraszamy do udziału i wspólnego biesiadowania na mecie.

(red)

Regulamin Rajdu Rowerowego Gmina Lubin