Przepiśnik on-line czyli kulinarna podróż

Przepisy, jakich nie znacie, niebanalne dekoracje stołów i niezwykłe inspiracje kulinarne – to wszystko znajdziecie w „Przepiśniku”, wydanym przez Ośrodek Kultury Gminy Lubin, tym razem w wersji on-line.

W wirtualnej książce zatytułowanej  „Smakołyki Gminy Lubin” królują konkursowe przepisy, propozycje dekoracji stołów oraz prezentacje kół gospodyń i miłośników gotowania z różnych miejscowości. Dzięki ich zaangażowaniu, wyobraźni  i niezwykłym zdolnościom powstała pierwsza odsłona wirtualnego gminnego „Przepiśnika”, który uzupełniany będzie o kolejne konkursy. Internauci mają do dyspozycji 20 przepisów, które będą mogli wypróbować w domu. To dobra okazja do sprawdzenia swoich kulinarnych umiejętności.

Powodzenia i smacznego!