Przegrana lidera

Derbowy mecz w Siedlcach zapowiadał się szalenie interesująco. Spotkały się dwie drużyny z czołówki tabeli. Początek spotkania należał do gości, którzy posiadali lekką przewagę optyczną.

W 15. minucie spotkania zawodnik gospodarzy Maciej Malik zdecydował się na przepiękny strzał z około 25 metrów dający prowadzenie Platanowi. Piłkarze z Iskry ruszyli do energicznych ataków aby odrobić straty lecz w 35. minucie gry nadziali się na kontrę i po golu Przemysława Fijałowskiego zrobiło się 2:0. Gdy wydawało się, iż wynik meczu do końca pierwszej połowy nie ulegnie zmianie, Przemysław Fijałkowski zdobył swoją drugą bramkę w tym spotkaniu. Po zmianie stron oglądaliśmy nieudane próby z obu ekip na zmianę rezultatu spotkania. Zawodnicy obu drużyn zasłużyli na duże brawa za ogromną wolę walki i serce do gry.

W czasie przerwy rozegrano tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą okazał się Daniel Gonet z Parszowic. Najlepszymi aktorami niedzielnych derbów wybrano: Daniela Czarneckiego (Iskra) i Przemysława Fijałkowskiego (Platan). Nagrody i wyróżnienia w imieniu wójta Gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.

Platan Siedlce -Iskra II Księginice 3:0