Popołudnie z Młynarskim

 „W Polskę idziemy”, „W co się bawić”, „Jesteśmy na wczasach”, „Dziewczyny bądźcie dla nas dobre na wiosnę” czy „Jeszcze w zielone gramy” – któż nie zna tych piosenek? W nowych aranżacjach usłyszymy je po raz kolejny w najbliższe piątkowe popołudnie podczas koncertu „MŁYNARSKI – jak żywy”,  zorganizowanego w ramach Dni Kultury Gminnej 2019.

Tym razem Wojciech Młynarski, poeta, reżyser, wykonawca piosenki autorskiej, satyryk i tłumacz – jeden z najwybitniejszych polskich artystów będzie bohaterem Dni Kultury Gminnej. Jego utwory zaprezentują zespoły działające w Ośrodku Kultury Gminy Lubin: Zespół folklorystyczny Zachęta z Zimnej Wody, Zespół wokalny Siedlecka Nuta z Siedlec, Zespół młodzieżowy Rozśpiewane Pastuszki z Gogołowic, Zespół wokalny Osieczanki z Osieka, Zespół wokalny Swojska Nuta z Bukownej, Zespół wokalny Leśne Echo z Raszówki, Zespół wokalny Lejdis ze Składowic, Zespół folklorystyczny Lubin z Krzeczyna Wielkiego, Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra Dęta oraz Chór Via Musica.

Występy zespołów wzbogacone będą wyjątkową prezentacją multimedialną.
To jedyna okazja, by usłyszeć tylu wykonawców w jednym miejscu. Bez wątpienia wydarzenie wywołała wiele emocji i na długo zapisze się w pamięci publiczności.

PIĄTEK, 10 maja 2019, godz. 17.00, Świetlica w Raszówce. Serdecznie zapraszamy!

(MG/OKGL)