Pomoc i wsparcie dla potrzebujących

Osoby borykające się z problemami uzależnienia od alkoholu, narkotyków i innych substancji, a także rodziny tych osób, mogą skorzystać z pomocy w Punkcie Konsultacyjno-Diagnostycznym, który funkcjonuje w siedzibie Urzędu Gminy Lubin. Wszelkie porady, konsultacje i pomoc dla mieszkańców Gminy Lubin są bezpłatne.

Punkt oferuje pomoc i wsparcie w formie porad i konsultacji indywidualnych, a także grup wsparcia, szczególnie dotyczących problemów uzależnienia od alkoholu, innych form uzależnienia, współuzależnienia, konfliktów i przemocy w rodzinie.

Punkt Konsultacyjno – Diagnostyczny jest czynny w każdy wtorek i czwartek w godzinach 12.00 – 18.00. Specjalista pełni dyżury w siedzibie Urzędu Gminy w Lubinie przy ul. Władysława Łokietka 6a (drugi budynek) w pokoju nr 2 na parterze.

(AH)