Podopieczni GOPS na koloni w Rewalu

Ostsee

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Księginicach od wielu lat aktywnie bierze udział w organizacji i naborze uczestników wypoczynku letniego dla dzieci z terenu gminy.

W roku bieżącym dzięki intensywnej współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych przy Urzędzie Gminy Lubin 25 dzieci w wieku od 7 do 15 lat w okresie od 29 czerwca do 12 lipca spędzi czas na kolonii w Rewalu, nad morzem. Koszt wypoczynku w całości pokrywa komisja.

Podobnie jak w latach ubiegłych, również w tym roku GOPS otrzymał dodatkowo osiem bezpłatnych miejsc na kolonii w Pustkowie k. Rewala. Organizatorem kolonii dla dzieci w wieku od 7 do 16 lat jest Kuratorium Oświaty we Wrocławiu. Wypoczynek przewidziany jest w okresie od 25 czerwca do 8 lipca.

Dzieciom życzymy słonecznej pogody i udanego wypoczynku.

(oprac. GOPS)