Piłkarskie spotkania pełne emocji

SONY DSC

Siedem spotkań piłkarskich, z czego trzy okazały się wyjątkowo emocjonujące. Fortuna Obora dosłownie zmiażdżyła Relaks Szklary Dolne. Podobnie wyglądało spotkanie piłkarzy Transportowca Kłopotów, którzy rozgromili LZS Nową Wieś Lubińską oraz Iskry Księginice, która odniosła spektakularne zwycięstwo nad piłkarzami Rodło Granowice.

Pierwsze miejsce w tabeli zajmuje Iskra Księginice, która podczas niedzielnego spotkania nie dała żadnych złudzeń na zwycięstwo piłkarzom Rodło Granowice. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:7 dla Iskry.

Emocji nie zabrakło także w spotkaniu zawodników Fortuny Obora, którzy dosłownie zmiażdżyli piłkarzy Relaksu Szklary Dolne. Fortuna odnotowała na swoim koncie wynik 17:0.

Z kolei podczas spotkania Unii Szklary Górne kontra Stal Chocianów piłka nie wpadała tak często do bramki, ale i tutaj nie zabrakło emocji. Pierwszą bramkę Unia zdobyła po wykonaniu rzutu wolnego w pole karne, gdzie została strzelona z główki  przez Piotra Szewczyka w 42 minucie. Druga bramka padła w 64 minucie strzelona przez Grzegorza Stępińskiego. Gra była na tyle ostra, że obrońca z Chocianowa dostał czerwoną kartkę. Ciekawostką spotkania było to, że w drużynie przeciwników grało, aż czterech zawodników z  pierwszego zespołu Stali Chocianów, którzy jednak nie zdołali pomóc kolegom odnieść sukcesu.

Tytuł najbardziej wartościowego zawodnika meczu otrzymał Łukasz Głowacki z Unii Szklary Górne, a nagrodę wręczyli mu wójt Gminy Lubin Tadeusz Kielan oraz radny Tomasz Fuczek.

W przerwie meczu, w konkursie rzutów karnych bezkonkurencyjny okazał się Sylwester Słota z Obory.

Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań piłkarskich drużyn Gminy Lubin:

KLASA OKRĘGOWA

Rodło Granowice – Iskra Księginice 1:7

A-KLASA

Fortuna Obora – Relaks Szklary Dolne 17:0

Unia Miłoradzice – Ikar Miłogostowice 1:5

B-KLASA

Unia Szklary Górne – Stal Chocianów 2:0

Transportowiec Kłopotów – LZS Nowa Wieś Lubińska 7:2

Amator Wierzchowice – Victoria Niemstów 1:5

Huzar Raszówka – Kryształ Chocianowiec 3:3

(JW/AI) (fot. spotkanie zawodników Unia Szklary Górne vs. Stal II Chocianów/