Pięć medali zawodników z Raszówki!

WP_20160313_17_05_19_ProDoskonale spisała się ekipa Gminy Lubin reprezentująca Powiat Lubiński w Finale Dolnośląskim Tenisa Stołowego, zorganizowanym w ramach XVII Dolnośląskich Igrzysk LZS Mieszkańców Miast i Wsi. Zawodnicy LZS SKS Raszówka zdobyli pięć medali, w tym trzy złote.

Dolnośląski Finał Tenisa Stołowego rozegrany został w Sulikowie w powiecie zgorzeleckim. Wśród seniorów klub LZS SKS Raszówka triumfował zarówno wśród kobiet jak i mężczyzn. Złoto zdobyli Dorota Nowacka i Leszek Goliński. Drugie miejsce i srebrny krążek wywalczył Zbigniew Cerazy.

Na najwyższym podium stanął także Oskar Jadach z LZS Raszówka, który złoto uzyskał w kategorii kadetów.

Wśród juniorów gminę i powiat lubiński reprezentował w Sulikowie Fabio Świątkowski. On także uzyskał doskonały wynik, plasując się na drugim miejscu i zdobywając złoty krążek.

Gratulujemy naszym sportowcom zdobytych medali i punktów dla Gminy Lubin i Powiatu Lubińskiego w klasyfikacji XVII Dolnośląskich Igrzysk LZS- Mieszkańców Miast i Wsi. Trzymamy kciuki za dalsze dobre występy w rozgrywkach ligowych w tenisie stołowym.