„Paczka literacka” w gminnej bibliotece

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego wspólnie z Wydawnictwem Agora zaprosiła biblioteki publiczne w naszym kraju do udziału w akcji „Paczka Literacka”. Pierwsze 1200 bibliotek, które zgłosiły się do FRSI otrzymało bezpłatnie pakiety z książkami i audiobookami.

Każda biblioteka mogła pozyskać 4 pakiety: jeden do biblioteki głównej oraz trzy do filii. Gminna Biblioteka Publiczna w Raszówce otrzymała ogółem 84 książki oraz 8 audiobooków o łącznej wartości 3 500 zł.

„Paczki Literackie” udostępniono czytelnikom bibliotek w Raszówce, Księginicach, Niemstowie i Oborze.

– Akcja „Paczka Literacka powstała po to, by podzielić się tym, co mamy najcenniejszego. Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce, a za Waszym pośrednictwem w ręce tysięcy czytelników w całej Polsce, książki naszego wydawnictwa. Niektóre z nich trafiły na listy bestsellerów i są z pewnością znane Waszym czytelnikom, a inne, mniej znane, być może staną się dla nich ważnym odkryciem. Wierzymy, że każda z tych książek stanie się źródłem przyjemności dla kogoś kto odwiedza Waszą bibliotekę – napisała w liście skierowanym do bibliotek w całym kraju Małgorzata Skowrońska, dyrektor wydawniczy „Agory” Małgorzata Skowrońska.

(oprac. GBP)