Otwarty Turniej Łuczniczy o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Lubin

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się zorganizowany przez LZS SKS Raszówka, Gminę Lubin i Radę Sołecką Karczowisk Otwarty Turniej Łuczniczy. Aż 65 osób stanęło w konkursowe szranki, by zdobyć Puchar Przewodniczącego Gminy Lubin.

Turniej odbywał się w trzech kategoriach: dzieci do lat 14, kobiety oraz mężczyźni. Największą frekwencję, ale i bardzo wysoki poziom zaprezentowały dzieci.

– Cieszę się, że mogę być patronem tak ciekawego turnieju, nigdy nie strzelałem, ale dzisiaj z przyjemnością stanę do zawodów – mówił Norbert Grabowski, przewodniczący Rady Gminy.

Puchar dla najmłodszego zawodnika przypadł sześcioletniemu  Karolowi Wachowskiemu, ale starsza od niego o zaledwie kilka dni Ewa Kuklińska także nie odeszła z niczym. Swój puchar podarował jej zwycięzca kategorii mężczyzn Mateusz Walady.

(AI)

Zwycięzcy w kategorii dzieci:

I miejsce Jakub Wójcik vel Jaworski 118 pkt

II miejsce Hubert Wachowski 100 pkt

III miejsce Oliwia Góral 89 pkt

Kobiety:

I miejsce Paulina Ostrowska

II miejsce Aleksandra Chiluta

III miejsce Aleksandra Targowicz

Mężczyźni:

I miejsce Mateusz Walady

II miejsce Jan Posłuszny

III miejsce Mateusz Musiatowicz