Ostatnie spotkanie radnych kończącej się kadencji

Na ostatniej już sesji Rady Gminy Lubin spotkali się radni kadencji 2014-2018. Głównym tematem sesji była zmiana w tegorocznym budżecie gminy. Temat nie budził kontrowersji i  po 10 minutach obrad sesję oficjalnie zakończono.

Tę specjalną sesję zwołano na wniosek wójta Gminy Lubin. Konieczne było zwiększenie o 150 tysięcy złotych planu wydatków w tegorocznym budżecie na powstający w Krzeczynie Wielkim Klub Dziecięcy. Przypomnijmy, że na powstanie tego obiektu gmina otrzymała dofinansowanie z unijnych funduszy oraz dodatkowe pieniądze na przyszłoroczne utrzymanie obiektu, dzięki czemu w roku 2019 pobyt dzieci będzie nieodpłatny dla rodziców.

To było ostatnie już oficjalne spotkanie  radnych dobiegającej końca kadencji Rady Gminy Lubin w latach 2014-2018. Wzięło w nim udział 12 z 15 radnych, sesja trwała około 10 minut. W ciągu całej kadencji radni spotkali się na 66 sesjach.

(SR)