Ostatnie pożegnanie dyrektor Elżbiety Młynek

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 31 grudnia 2019 r. odeszła Elżbieta Młynek, wieloletni dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Krzeczynie Wielkim. Funkcję tę pełniła w latach 2009 – 2019, a jako nauczyciel wychowania wczesnoszkolnego związana była z placówką od 30 lat. Zaledwie przez cztery miesiące dane jej było cieszyć się wypracowaną emeryturą, na którą odeszła we wrześniu 2019 roku.

Kobieta o wielkim sercu, miłym uśmiechu, ciepłym spojrzeniu, pełna optymizmu, zawsze pomocna, kochająca dzieci i swoją pracę. Taką Ją zapamiętamy. Odeszła nagle, zdecydowanie zbyt wcześnie! W pamięci uczniów i współpracowników pozostanie na zawsze.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w najbliższy czwartek 9 stycznia 2020 r. o godz. 14.00 na Cmentarzu Komunalnym „Zacisze” w Oborze.

Poruszeni nagłą śmiercią Ś.P. Elżbiety Młynek wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Przyjaciołom składają Tadeusz Kielan, wójt Gminy Lubin wraz z pracownikami UG oraz Przewodniczący Norbert Grabowski i Radni Gminy Lubin.

„Umiera człowiek, ale zostaje po nim słowo, specyficzny dla niego gest, klimat uczuciowy, który wokół siebie roztaczał, a więc jego jakby symbole, które zostały swego czasu rzucone w świat otaczający i w tym świecie się zatrzymały, podczas gdy ciało przestało istnieć”.

Antoni Kępiński