Ostatnie odliczanie do Spartakiady Seniorów

W najbliższą sobotę w Księginicach odbędzie się I Spartakiada Seniorów. Impreza rozpocznie się o godz. 14.30 na boisku im. Mieczysława Lodzińskiego.

Program spartakiady jest bardzo bogaty. Mumia, rzut wałkiem, kaloszem i ziemniakiem do celu, warsztaty wikliniarskie oraz tańce integracyjne. To tylko część atrakcji jakie przygotowano z myślą o dobrej zabawie dla starszych mieszkańców naszej gminy.

Zorganizowane zostaną także konkurencje dedykowane paniom, panom, a także parom. Z pewnością, każdy znajdzie coś dla siebie.

– Zapraszam serdecznie wszystkich Seniorów, bo to doskonała forma integracji ale i okazja do aktywnego wypoczynku. Z doświadczenia m.in. Akademii Senioralnej wiem, że doskonale potraficie się państwo bawić i gorąco wierzę, że tak będzie i tym razem – mówi Tadeusz Kielan, wójt Gminy Lubin.

Więcej informacji na temat spartakiady udziela Jerzy Tadla, Gminny Instruktor Sportu pod nr telefonu: 502-837-822 oraz Jan Hawrysz z Rady Seniorów pod numerem: 782-981-881.

Zgłoszenia udziału w imprezie przyjmuje Joanna Hofman, inspektor Referatu Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej i Zdrowia Urzędu Gminy w Lubinie, pod nr telefonu: 76/84-03-125.

(JW/MG)