Ośrodek Kultury zaprasza na spektakl

Przed nami premiera spektaklu  pt. „Burza w teatrze” w wykonaniu grupy TEATR DLA WAS działającej przy Ośrodku Kultury Gminy Lubin. Pierwszy spektakl odbędzie się 18 czerwca w świetlicy wiejskiej w Krzeczynie Małym o godz. 9:00.

Sztuka „Burza w teatrze”  mówi o trudnych sprawach w rodzinie, o gonitwie za sprawami dnia codziennego, zapominaniu o istotnych kwestiach miłości i wychowania. To fabuła ciekawa dla odbiorcy w każdym wieku, skłaniająca do głębokich przemyśleń nad celem w życiu.

Spektakl odbędzie się dnia 18 czerwca 2018 r. w świetlicy wiejskiej w Krzeczynie Małym o godz. 9:00, 11:00 i 17:00. Wstęp na przedstawienia jest bezpłatny.

W przypadku chęci udziału grup zorganizowanych Ośrodek Kultury Gminy Lubin prosi o informację pod nr tel: 76 845-59-86

(OKGL)