Olimpiada i Turniej Karnawałowy z Żaczkami

olimipiada-zaczkaNie lada gratka szykuje się dla małych i dużych miłośników sportowych emocji. Akademia Piłkarska „Żaczek” organizuje olimpiadę sportową oraz turniej karnawałowy. Wśród zawodników nie zabraknie także małych mieszkańców Gminy Lubin. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę, 08 stycznia br. na hali RCS. Zapraszamy do kibicowania!

Jak zapewniają organizatorzy, olimpiada będzie naszpikowana sportowymi zabawami. Sztafety, mecze, rywalizacje drużynowe, a także mecze rodzice kontra trenerzy, to tylko niektóre konkurencje, z którymi zmierzą się młodzi piłkarze.

W imprezie będą uczestniczyć dzieci biorące udział w zajęciach w ramach Akademii Żaczek z roczników 2007 do 2012. Wśród zawodników są także dzieci z terenu naszej gminy.

Rozgrywki będą trwały cały dzień. Olimpiada dla dzieci z rocznika 2012/2011 zaplanowana jest na godzinę 10.00. Turniej dla dzieci z rocznika 2010 rozpocznie się o godzinie 12.15, z kolei o godzinie 14.45 rozpocznie się turniej dla dzieci z rocznika 2009-2007.

Współorganizatorem imprezy jest Gmina Lubin.