„ŚWIAT DINOZAURÓW” – był tematem przewodnim obchodzonego w Gminnym Przedszkolu w Raszówce oraz jego zamiejscowym oddziale w Lubinie Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Z życzeniami i słodyczami maluchy odwiedził wójt Gminy Lubin Tadeusz Kielan.
– Życzę Wam, by to święto było wyjątkowe, byście doskonale się bawili i długo o nim pamiętali. Choć wielu z Was chciałoby pewni być już dorosłymi, to wierzcie mi, że bycie przedszkolakiem jest naprawdę wyjątkowe. Cieszcie się tym, korzystajcie ze swoich super zabawek i sprawiajcie radość swoim rodzicom, dziadkom i opiekunom – mówił wójt Tadeusz Kielan.
Dzień Przedszkolaka z pewnością był wyjątkowy. Dzieci poznały historię dinozaurów, podczas krótkiego filmu i przygotowanej prezentacji. Następnie wspólnie z nauczycielami bawili się rozwiązując krzyżówkę, składając „dinozaurowe” puzzle, szukając skrzyni skarbów, pokonując tory przeszkód i oczywiście tańcząc podczas przedszkolnej dyskoteki.
(MS-S/MG)