Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

8 maja obchodzimy zainicjowany przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Ogólnopolski Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. To święto inicjuje Tydzień Bibliotek, podczas którego w całej Polsce organizowanych jest wiele konferencji, warsztatów i spotkań dla czytelników. Nasza Gminna Biblioteka Publiczna uczestniczy w wielu ogólnopolskich inicjatywach, na bieżąco dba o uaktualnianie atrakcyjnego księgozbioru i rozwija pasje czytelnicze już u najmłodszych dzieci. Serdecznie za to dziękujemy wszystkim Pracownikom biblioteki i dołączamy się do poniższych życzeń!

Z okazji Dnia Bibliotekarza życzymy pracownikom Gminnej Biblioteki Publicznej w Raszówce wiele szczęścia, zdrowia, radości i spełnienia najskrytszych marzeń! Niech Czytelnicy tłumnie odwiedzają nasze Biblioteki, niech dyskutują z Wami o ważnych i istotnych w ich życiu książkach, niech ta praca sprawia Wam na co dzień mnóstwo satysfakcji, a takie wyjątkowe dni jak dzisiejsze Święto niech będzie pełne chwil wzruszeń, uznania i radości!

Tadeusz Kielan                                                                        Norbert Grabowski

Wójt Gminy Lubin                                                    Przewodniczący Rady Gminy Lubin