Nowy numer Wiadomości Gminnych

Ukazał się pierwszy, tegoroczny numer Wiadomości Gminnych, który przeniesie nas w kolorowy świat świąteczno-noworocznych spotkań, jasełek, koncertów i jubileuszy, które miały miejsce w ostatnich tygodniach w Gminie Lubin.

Piszemy także o najważniejszych wydarzeniach z ostatnich dni, sprawach urzędowych, planach budżetowych i inwestycjach. Dużo miejsca poświęcamy także sprawom szeroko rozumianego bezpieczeństwa, począwszy od zagrożeń związanych z czadem, usuwaniem azbestu, paleniem odpadami w piecach, na zagrożeniach drogowych kończąc. W gminie realizowanych jest też kilka ważnych akcji społeczno-edukacyjnych, którym poświeciliśmy sporo miejsca na naszych łamach.

Swoją stronę mają także nasi seniorzy. Wystartowaliśmy też z zupełnie nowym cyklem  „Nasi Mistrzowie”, w którym prezentujemy sylwetki mieszkańców Gminy Lubin, z których wszyscy możemy być dumni. Zapraszamy do lektury.

(SR)

WG styczeń 2018