Nowy numer Wiadomości Gminnych

Kajakowa majówka w Raszowej otwiera najnowszy numer Wiadomości Gminnych Gminy Lubin. Pomysł zorganizowania spływu kajakowego w naszej gminie, jeszcze niedawno wydawałby się mało realny, a dziś mamy już nawet własne trzy kajaki i duże plany na kolejne spotkania integrujące mieszkańców.

W najnowszych Aktualnościach można przeczytać o wygranej batalii w sprawie zmiany granic, choć na ostateczną decyzję musimy jeszcze trochę zaczekać. Opisujemy także stanowisko i działania gminy w sprawie pociągów pasażerskich  oraz relacjonujemy wszystkie najważniejsze wydarzenia z ostatnich czterech tygodni.

W tym numerze także sporo informacji urzędowych, relacje z najnowszych inwestycji, wiele ważnych danych dla rolników oraz fotorelacje z licznych spotkań  i przedsięwzięć, min.  Dni kultury gminnej i Światowego dnia poezji.

Bardzo duże dzieje się na co dzień w naszych gminnych bibliotekach, dlatego poświęcamy im odrębne strony i gorąco zachęcamy do lektury relacjonowanych wydarzeń. Oprócz tego w numerze wszystkie stałe rubryki. Miłej lektury na nadchodzący weekend!

(SR)

WG maj 2019