Nowy numer Wiadomości Gminnych

Przegląd najważniejszych inwestycji 2017 roku, wiele aktualności i urzędowych informacji oraz wiele wspomnień z wyjątkowych wydarzeń ostatnich tygodni w Gminie Lubin – zachęcamy do przeczytania najnowszego numeru Wiadomości Gminnych Gminy Lubin.

W tym numerze jest wiele interesujących informacji z życia Gminy Lubin i przede wszystkim naszych mieszkańców. Rodziców najmłodszych dzieci zapewne ucieszy informacja o pierwszym powstający w gminie klubie dziecięcym w wieku żłobkowym. Prezentujemy także najważniejsze gminne inwestycje roku ubiegłego. Warto je pokazywać, bowiem zrealizowano ich tak wiele, że to bilans który zapisze się w historii gminy wielkimi literami.

Opisujemy także sukcesy, osiągnięcia i inicjatywy, które udało się z sukcesem zrealizować, jak m.in. pierwsze ekumeniczne spotkanie czy wyjątkowy spektakl w Zimnej Wodzie. W gminie trwa cykl zebrań sprawozdawczych Ochotniczych Straży Pożarnych, relacjonujemy wiec ubiegłoroczne osiągnięcia i przedstawiamy wiele ambitnych planów.

W Wiadomościach Gminnych nie brakuje także stałych rubryk, jak m.in. strona seniora, bezpieczeństwo, sport czy rozrywka. Zachęcamy do lektury!

(SR)

WG 2(25) 2018