Niemstów zwycięzcą turnieju

Gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Lubin rozstrzygnięty. W Grupie A pierwsze miejsce zdobył Niemstów, z kolei w Grupie B zwyciężyła Raszówka. O prestiż i puchar walczyło siedem gminnych drużyn piłkarskich.

Po raz drugi zawodnicy naszych drużyn piłkarskich stanęli do rywalizacji o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Lubin. Na boisku spotkali się zawodnicy z Obory, Niemstowa Miłoradzic, Kłopotowa, Księginic, Szklar Górnych oraz Raszówki, którzy dali pokaz wspaniałych umiejętności piłkarskich. Poziom był bardzo wysoki i emocje niejednokrotnie sięgały zenitu.

W Grupie A na pierwszym miejscu uplasował się Niemstów, zaraz za nim Obora, trzecie miejsce przypadło zawodnikom z Kłopotowa, a czwarte były Miłoradzice. Z Grupy B pierwsze miejsce zdobyła Raszówka, drugie – Księginice, a Szklary Górne zajęły trzecią pozycję.

W meczach półfinałowych spotkały się Obora z Raszówką (wynik 2:2, rzuty karne 2:0) oraz Niemstów z Księginicami (wynik 2:0). Mecz o trzecie miejsce wygrali zawodnicy z Raszówki, wygrywając z Księginicami 2:1. Zwycięzcą turnieju została drużyna z Niemstowa wygrywając z Oborą również 2:1.

– Dziękuję wszystkim piłkarzom za wspaniałą grę. Emocje naprawdę były wielkie, ale i poziom turnieju był bardzo wysoki. Cieszę się, że mogłem w tak wspaniały sposób spędzić dzisiejszy dzień, bardzo podobała mi się wasza gra – mówił Norbert Grabowski, Przewodniczący Rady Gminy Lubin.

Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Patryk Różycki z Raszówki, Królem Strzelców – Damian Moroch z Niemstowa, a najskuteczniejszym bramkarzem – Grzegorz Spaliński z Obory.

(AI)