W niedzielę zagrają nasze niższe ligi

Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej podał nowe terminy rozgrywek , które ostatnio odwołano z powodu groźnych wichur. Już w najbliższą niedzielę 5 listopada  zagrają nasze drużyny z klasy B. Planowo odbędą się także mecze 13. kolejki klasy okręgowej.

Zgodnie z decyzją OZPN klasa B rozegra odwołane  mecze dwunastej kolejki 5 i 19 listopada. Nasze drużyny  z grupy 2 grają już w najbliższą niedzielę.  O godz. 14 rozpoczną się  dwa mecze, w Oborze – Transportowiec Kłopotów podejmie  Błysk Studzionki , natomiast w Siedlcach  miejscowy Platan zagra z Victorią Niemstów .

Terminy nieodbytych meczów klasy okręgowej oraz A klasy grup 1,2 i 3 mają być podane do wiadomości po posiedzeniu Wydziału Gier 9 listopada.

W ten weekend rozegrane zostaną także planowane wcześniej mecze 13. kolejki klasy okręgowej. Nasza Iskra Księginice w sobotę o godz. 15 podejmie GKS Męcinkę.

Emocji sportowych nie zabraknie także w rozgrywkach klasy A. W niedzielę o godz. 11 Fortuna Obora zagra z Kolejarzem Miłkowice, a o godz. 14 Unia Miłoradzice będzie walczyć o punkty w Kłębanowicach z tamtejszym Zrywem.

(SR)