Najmłodsi spędzą czas aktywnie i sportowo

Bowling, kręgle klasyczne, bilard oraz wspaniała zabawa na lodowisku. Tak zapowiada się jutrzejszy dzień, dla dzieci z z gminnych szkół podstawowych i gimnazjum. W ramach ferii Gmina Lubin zaprosiła najmłodszych do udziału w zajęciach sportowo-rekreacyjnych. Udział w zabawie weźmie ponad sto dzieci.

Aby zachęcić najmłodszych do spędzania wolnego czasu aktywnie i sportowo, gmina zapewniła wejściówki na lodowisko oraz do kręgielni. Będzie okazja nauczyć się jeździć na łyżwach, bądź udoskonalić już opanowaną technikę. W harmonogramie zajęć są także atrakcje dla miłośników kręgli.

Ze względu na dużą ilość chętnych do udziału w zabawie, dzieci zostaną podzielone na dwie grupy. Podczas gdy jedna grupa będzie korzystała z rozrywek w kręgielni, dzieci z drugiej grupy będą miały do swojej dyspozycji całą płytę lodowiska.

Każde dziecko otrzyma słodki upominek.

Zajęcia odbędą się w środę, 15 lutego w godzinach od 10.00 do 12.00.

(fot. pixabay)