Najlepsza potrawa i inne świąteczne konkursy

Uszka z barszczem, kaczka nadziewana a może karp po staropolsku? Jaka potrawa skradnie nasze serca i podniebienia w tym roku? Zapraszamy do wzięcia udziału w X edycji konkursu kulinarnego „Tradycje Bożonarodzeniowe’2017 ”.

Uczestnikami konkursu mogą być działające na ternie Gminy Lubin: koła gospodyń, sołectwa, kluby seniora, stowarzyszenia oraz inne  aktywne grupy. Każdy uczestniczący zespół zobowiązuje się do przygotowania prezentacji. Poprzednie edycje tych imprez kulinarnych spotykały się z wielkim zainteresowaniem, dlatego  organizator  czyli Ośrodek Kultury Gminy Lubin, prosi  o jak najszybsze  zgłoszenia. Poniżej można się zapoznać ze szczegółowym regulaminem i pobrać formularz zgłoszeniowy.

Jury wybierze najsmaczniejszą potrawę postną, potrawę na dzień świąteczny i deser bożonarodzeniowy. Przyznany będzie także Puchar Wójta Gminy Lubin za stół wigilijny. Tradycje Bożonarodzeniowe  zorganizowane będą  8 grudnia w świetlicy wiejskiej w Osieku, początek  o godz. 17.00

Jednocześnie przypominamy, że trwają zgłoszenia  w innych dwóch konkursach: na  własnoręcznie wykonane kartki i ozdoby  świąteczne.  Kartka,  która otrzyma nagrodę GRAND PRIX zostanie dodatkowo uwieczniona na kartce bożonarodzeniowej Gminy Lubin.

Prace konkursowe przyjmowane są w ośrodku kultury do 29 listopada. Rozstrzygnięcie konkursów nastąpi  8 grudnia w świetlicy w Osieku, podczas imprezy kulinarnej „Tradycje Bożonarodzeniowe”.

(SR)

Regulamin-konkursu-TB

KARTKA ŚWIĄTECZNA-regulamin

OZDOBY BOŻONARODZENIOWE-regulamin