Nagrody i wyróżnienia dla przedszkolaków

Dzieci z Przedszkola im. Jana Pawła II w Raszówce zostały laureatami konkursów ogólnopolskich organizowanych przez Centrum Rozwoju Lokalnego „Dzieci uczą rodziców”. Był na przykład  konkurs filmowy, na wykonanie zadania i pisanki. Serdecznie gratulujemy laureatom, ich rodzicom i rodzinom!

Natalia Koza z gr. III wraz z rodziną, zajęła I miejsce w Ogólnopolskim „Konkursie Filmowym” organizowanym przez Centrum Rozwoju Lokalnego oraz I miejsce w kategorii „Wykonane zadania”.

Ignacy Witek z gr. III wraz z rodziną zajął I miejsce w konkursie „Pisanka” oraz I miejsce w kategorii „Wykonane zadania”. Chłopiec został również zwycięzcą konkursu filmowego.

Emilia Kozioł z gr. I z siostrą Oliwią z gr. III  zajęły I miejsce w konkursie „Wykonane zadania”.

– Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, życzymy dalszych sukcesów! Składamy podziękowania  rodzicom i rodzeństwu, za chęć realizowania zadań proponowanych przez CRL, za motywowanie swoich pociech i dawanie wzorowego przykładu. Szczególne podziękowania składam koordynatorce projektu Katarzynie  Jankowy – mówi Katarzyna Foryś dyrektor gminnego przedszkola.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim pozostałym przedszkolakom, rodzeństwu i rodzicom dzieci z gr. I i III, którzy biorą udział w konkursach i zadaniach organizowanych przez Centrum Rozwoju Lokalnego: Joannie, Natalii, Zuzannie, Oliwii , Julii , Hani , Adrianie , Jakubowi , Adamowi , Jarosławowi i Wojciechowi, trzymamy za was kciuki!

(RED)