Nabór pracowników do Klubu Dziecięcego

Gmina Lubin poszukuje jeszcze trzech specjalistów  do powstającego Klubu Dziecięcego w Krzeczynie Wielkim. Praca czeka na nauczyciela rytmiki, języka angielskiego oraz osoby prowadzącej zajęcia z zakresu fizjoterapii. W klubie znajdą opiekę dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat.

Przypomnijmy, że na potrzeby klubu dziecięcego zaadaptowany  jest budynek w centrum Krzeczyna Wielkiego. Gmina Lubin otrzymała na ten cel 80% dofinansowania z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu „Maluch+”, który wspiera rozwój instytucji opieki nad dziećmi do lat 3. Dodatkowo naszym urzędnikom udało się pozyskać pieniądze na roczne funkcjonowanie obiektu, co w praktyce oznacza, że rodzice nie poniosą żadnych kosztów w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Obiekt przyjmie 15 maluchów, na dniach  rozpocznie się nabór. Wyłoniono już w konkursie jego kierownika, został nim  Kamil Lis. Gmina poszukuje jeszcze osób chętnych do prowadzenia zajęć grupowych i konsultacji z rytmiki, języka angielskiego oraz fizjoterapii, wszystkie te zajęcia będą oczywiście kierowane dla dzieci w wieku 1-3 lat. Szczegóły naboru można znaleźć w poniższych załącznika oraz na Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Lubin.   W najbliższym czasie ogłoszony będzie także konkurs na opiekunów maluszków.

(SR)

rytmika fizjoterapia angielski