Na koniec remis: Iskra Księginice-Przyszłość Prusice 1:1 (1:0)

Drużyna gospodarzy pragnęła zakończyć mocnym akcentem jesienne rozgrywki sezonu 2019/2020. Przed spotkaniem kibice miejscowej drużyny zakładali pewne zwycięstwo. Zawodnicy z Prusic postawili gospodarzom trudne warunki, stwarzając wiele sytuacji podbramkowych.

Jednak to drużyna Iskry Księginice schodziła na przerwę z prowadzeniem 1:0 po bardzo ładnej bramce zdobytej w 40. minucie przez Macieja Srebrniaka. Po zmianie stron goście przystąpili do ostrego natarcia, czego efektem była bramka wyrównująca zdobyta w 60. minucie spotkania. Do końca spotkania żadnej z drużyn nie udało się zmienić rezultatu spotkania. Oceniając rundę jesienną trener Andrzej Wójcik  z Iskry wyraził zadowolenie z postawy swoich podopiecznych.

W przerwie meczu odbył się tradycyjny konkurs rzutów karnych, którego zwycięzcą został Artur Pielarz z Księginic. Najlepszym piłkarze spotkania został wybrany Maciej Srebrniak z Iskry. Nagrody w imieniu wójta Gminy Lubin wręczał radny Jerzy Tadla.