Mistrzowie rugby z Krzeczyna Wielkiego

Pierwsza niedziela czerwca dostarczyła wielu sportowych emocji. W Ścinawie odbył się rugbowy Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży, w którym wziął udział również, powstały niedawno w naszej Gminie, Uczniowski Klub Sportowy Rugby HURAGAN. W zawodach UKS Rugby Huragan grał w barwach Klubu Rugby Miedziowi Lubin, wspierając go w kategorii Mini Żak. Młodzi Rugbyści, z zaangażowaniem oraz dużą dozą profesjonalizmu, wywalczyli 1 MIEJSCE na podium, pokonując m.in. drużyny z Bolesławca czy Zielonej Góry. Drużynie życzymy dalszych sukcesów, czytelników zachęcamy do polubienia facebookowej strony Klubu, a chętną młodzież do kontaktu z trenerem  Kamilem Lisem – już niedługo nabór do grupy Mini Żaków i Żaków. Podziękowania przesyłamy Tomaszowi Nimczykowi – prezesowi Miedziowych Lubin, który wspiera działania UKSu oraz Rodzicom, którzy głośno dopingowali zawodników.

Skład drużyny: Mateusz Zając, Alan Tatarek, Sebastian Janus, Bartosz Korbela, Emil Angelow, Hubert Polniak. Grupa trenuje pod okiem Kamila Lisa.

(oprac. UKS Huragan)